כיצד לשמור על מוטיבציה כאשר אתה עובד בעצמך

כולנו יודעים שלא קל להישאר עם מוטיבציה כשאתה עובד לבד. אין מועדים, אין עמיתים לשוחח איתם, ואין הרבה דרך למשוב. אבל אתה יכול להשתמש בגורמים אלה לטובתך.

קבע לעצמך מועדים – אם אתה מרגיש שאתה לא משיג כלום, קבע מועד אחרון ליום ואלץ את עצמך להגיע אליו. זה יגרום לך להיות פרודוקטיבי יותר בכל הנוגע לעבודה על הפרויקט או המשימה שלך. זה גם יעזור לעמוד בקצב אחר של מועדים שהוטלו על עצמם שיכולים להיות קשים בעבודה סולו.

עבודה עם אחרים –

אינך זקוק לעבודה במשרה מלאה או לחברי משרד כדי לקבל את היתרונות של עבודה עם אחרים. אתה יכול למצוא אנשים בעלי דעות דומות על ידי הצטרפות לפורום מקוון

עבור אנשים עצמאיים, מוטיבציה היא לרוב האתגר הגדול ביותר. אחת הדרכים להישאר מוטיבציה היא הצבת מטרות לעצמך.

זה יכול להיות כל דבר, החל מיעד המכירות שלך ועד המועד האחרון להשלמת פרויקט. כאשר יש לך משהו ספציפי בראש, קל יותר להימנע מדחיינות ולהמשיך לעבוד על מה שאתה עושה.

לעיתים קרובות העבודה בעצמך קשה, אך תוכל להישאר מונע על ידי המשך העבודה על כישוריך, עדכון הפורטפוליו והפרופילים שלך במדיה החברתית והצטרפות לאחת מקהילות הרשת המקוונות הרבות הקשורות לעיצוב.

כשאתה עובד לבד, קל לאבד מוטיבציה. אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להישאר מוטיבציה.

מצא שיגרה שעובדת עבורך והישאר בה. זה עשוי לכלול התעוררות מוקדמת, ביצוע שינויים שגרתיים או טיול. אתה יכול גם לנסות ליצור רשימה של דברים שאתה רוצה לעשות כל יום, כולל דברים שיגרמו לך להרגיש יצרנית ומאושרת. חשוב שהשגרה הזו לא תרגיש קפדנית או מכריעה מדי – אם כן, הדבר יפגע במוטיבציה שלך עוד יותר!

אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר מוטיבציה היא להגדיר לעצמך יעדים מציאותיים. פרק את מטרותיך לטווח ארוך למשימות קטנות יותר וניתנות להשגה. אתה תרגיש יותר מושלם על ידי השגת מטרות קטנות יותר ותתחיל לראות את תוצאות המאמצים שלך מהר יותר.

גורם חשוב נוסף הוא שמירה על השקפה חיובית על החיים. זה לא אומר שאתה צריך להעמיד פנים שהכל מושלם, אך במקום זאת עליך למצוא היבטים של חייך שהם חיוביים ולהתמקד באספקטים אלה כאשר אתה מרגיש נמוך או מיואש.

אחד הנושאים המרכזיים שאנשים מתמודדים איתם כשהם עובדים בעצמם הוא מוטיבציה. עם זאת, ישנן דרכים לשמור על מוטיבציה לא משנה כמה קשה המשימה.

אתה יכול להקים לעצמך מערכת תגמול. זה יכול להיות משהו פשוט כמו לתת לעצמך טפיחה על השכם בכל פעם שאתה מסיים משימה חשובה או להוסיף קצת כסף לחשבון החיסכון שלך בכל פעם שאתה מסיים את אחת המשימות שלך. תוכל גם ליצור לעצמך מועדים ולפרק משימות מסובכות לקטנות יותר שקל יותר לנהל אותן.

עוד מהבלוג שלי