מה זה סטארט אפ?

סטארט -אפ היא חברה שרק מתחילה להקים.

סטארט -אפ יכול להיות חברה, עסק או ארגון חדשים כגון ארגון ללא מטרות רווח. הוא גם מאופיין לעתים קרובות בלקיחת סיכונים קיצונית ובמשאבים מינימליים.

חשוב לציין שחברות סטארט -אפ הן בדרך כלל קטנות וצומחות במהירות. על פי פורבס, הם עשויים לקחת על עצמם חובות גדולים או שיטות שליליות אחרות למימון צמיחתם. עם זאת, רבים מהסטארט -אפים אלה ייכשלו בשל היקף הסיכון והמחסור במשאבים שהם לקחו על עצמם כדי להקים את העסק שלהם.

סטארט-אפ היא חברה שהוקמה לאחרונה, בדרך כלל כזו עם מעט עובדים ומעט הון ביחס לגודל השוק בו היא פועלת. בדרך כלל מדובר בעסקים בסיכון גבוה המחפשים להשפיע במהירות.

את המילה "סטארט -אפ" טבע היזם הבריטי אריק רייס בשנת 2007.

חברות סטארט -אפ הן חברות חדשות שמחפשות לשבש את הענף בדרך כלשהי. בדרך כלל, הם מבוססים טכנולוגיה עם רעיונות ופתרונות חדשים יותר. הם לא רק מודלים עסקיים מבוססים עם שם אחר.

סטארט -אפ היא חברה או ארגון המתמחה במיזמים עסקיים חדשים או ביצירת מוצרים חדשים. חברות אלה נוטות להיות קטנות יותר מהתאגידים המבוססים.

המונח סטארט -אפ מתייחס לחברה או לעסק חדש. זוהי חברה שהיא לרוב הייטק, וצומחת במהירות.

סטארט -אפ היא חברה שאין לה מורשת, לא מבחינת היסטוריה של עשיית עסקים או מורשת של עובדים. המשמעות היא שהמייסדים צריכים לבצע את כל העבודה הקשה בעצמם – החל מייצירת רעיונות לביצוע – שמגיעה עם מערך אתגרים משלו.

סטארט -אפ היא חברה שעדיין נמצאת בתהליכי פיתוח, בדיקה והשקה של מוצר או שירות.

יש הרבה תפיסות מוטעות לגבי חברות סטארט -אפ. הם חושבים שהם רק חברות שלא היו מספיק זמן כדי שאנשים ידעו עליהן, אבל זה לא המקרה.

חברות הזנק הן עסקים שרק החלו במחזור חייהם ועליהם לדאוג לאופן שבו הם מוציאים את משאביהם כדי לצמוח.

הצלחתן של חברות אלה נשענת על גורמים רבים, לרבות מתן פתרונות לבעיות של היום ושירות יעיל של הצרכים הנוכחיים.

חברות צריכות לצפות את הצרכים העתידיים שלהן כאשר הן מפתחות שירותים או מוצרים חדשים מתוך מחשבה על מה שעשוי להיות פופולרי בקרב הצרכנים בהמשך הדרך.