דרכים מודרניות לחסוך כסף במכולת

משקי בית בישראל מוציאים אלפים על מצרכים מדי שנה. אמנם אוכל הוא משהו שאתה צריך לרכוש בכל שבוע, אבל עדיין מאוד אפשרי לבזבז יותר מדי באזור זה. כדי לחסוך כסף במכולת, אתה לא צריך לנסות המון אסטרטגיות גוזלות זמן או קשות.

 

יש הרבה מהלכים קלים ושונים שיכולים לעשות לחסכון שלך בטייס אוטומטי תוך כדי הנאה מהמזונות והפריטים שאתה אוהב. להלן דרכים מודרניות לחסוך כסף במכולת.

1. השתמש בחוזרים הדיגיטליים

זוכרים שפעם הייתם מקבלים את כל המודעות השבועיות האלה מחנויות מקומיות בתיבת הדואר שלכם? אתה כנראה עדיין מקבל את המודעות האלה בדואר אבל רוב האנשים בדרך כלל זורקים אותן לפח מבלי לבדוק את ההצעות. אני מבין. נייר ודואר יכולים להיערם במהירות וליצור כל כך הרבה עומס. ובכל זאת, דילוג על מודעות שבועיות יכול לעלות לך יותר כסף כשאתה עושה קניות.

2. להרוויח הנחות

דרך מודרנית ומהנה נוספת לחסוך כסף במכולת כרוכה בקבלת הנחות או החזר כספי עבור הרכישות שלך. ישנן אפליקציות יכולות לעזור לכם להרוויח הנחות על פריטים שכבר תכננתם לקנות – ובכך להפוך את הרכישה לזולה הרבה יותר עבורכם.

3. Cash Back כרטיס אשראי

אם כבר מדברים על הנחות, דרך נוספת לחסוך כסף במכולת היא באמצעות כרטיס אשראי קאשבק. כרטיסי אשראי מציעים כל מיני תגמולים והחזר כספי על כל הרכישות שלך הוא רק הטבה אחת שאולי לא תנצל.

 

אם אתה כבר משתמש בכרטיסי אשראי ומרגיש שאתה יכול לנהל את ההוצאות שלך ולשלם את החשבון שלך בזמן בכל חודש, רוב הכרטיסים יחזירו לך 1% עד 5% בעת רכישת מכולת.

 

לעתים קרובות ניתן לממש את החזר כספי בכרטיס אשראי באמצעות זיכוי בהצהרה, העברת הפקדה ישירה לבנק שלך, יתרת כרטיס מתנה או תגמולים אחרים. כך או כך, תקבל את הכסף בחזרה ותוציא פחות על מצרכים.

4. השתמש בקופונים

כמובן, אתה תמיד יכול להשתמש בקופונים כדי לחסוך כסף במכולת. אתה לא צריך לעבור את הטרחה של רכישת עיתונים וגזירת קופונים.

 

במקום זאת, אתה יכול לגזור קופונים באינטרנט ולעיין בהצעות הנחות מחנויות ישירות מהמחשב או מהסמארטפון שלך. בדוק את אוסף הקופונים של NAU עבור קמעונאים שונים.

 

במיוחד אם אתה מזמין מזון או חפצים ביתיים באינטרנט, השימוש בקוד קופון דיגיטלי יכול להיות הרבה יותר קל לנהל ולהתעדכן.

5. הפוך לחבר

בדיוק כמו רוב החנויות האחרות, להרבה חנויות מכולת יש תוכניות תגמול נאמנות. ההצטרפות לתוכנית הנאמנות היא קלה ואתה רק צריך להגיש בקשה ולקבל כרטיס חבר.

 

משם תוכל לנצל קופונים בלעדיים, הנחות ולצבור נקודות על הרכישות שלך. לאחר מכן ניתן לממש את הנקודות להנחות וחיסכון נוספים. מכיוון שתוכניות אלה הן בחינם, שקול לשאול את המכולת המקומית שלך אם יש לה תוכנית נאמנות ולמד עוד על איך זה עובד.

6. מבצעי BOGO

כן, יש מבצעי BOGO בחנות המכולת. בכל פעם שאני חושב על מבצעי BOGO, אני חושב על מבצעי קנה אחד, קבל חצי הנחה בחנות הנעליים לקראת החזרה לבית הספר. עם זאת, כמה חנויות מכולת מציעות מבצעים כאלה גם על פריטים מסוימים.

סיכום: חסוך כסף במכולת בעזרת הטיפים האלה

חסכון בכסף במכולת לא חייב להיות טרחה. אתה עדיין יכול לאכול את המאכלים שאתה אוהב ולהאכיל את המשפחה שלך היטב. אבל, עם כמה פריצות חכמות, אתה יכול לחסוך מאות או אלפים בשנה. התחל ליישם את הטיפים האלה ועקוב אחר ההוצאות שלך כדי לראות כמה אתה יכול לחסוך.

כיום, ניתן גם להזמין דרך אפליקציית וולט ולהנות מקוד קופון.

עוד מהבלוג שלי